Al weer enige tijd geleden heb ik samen met model Kim en visagiste Cynthia een air-shoot gedaan. Dit was naar aanleiding van een idee van de visagiste om de 4 elementen vast te leggen.
Een eerste poging op een trampoline mislukte jammer genoeg doordat er teveel huizen, bomen en dergelijke in het vlak waren.
Na overleg besloten we een paar weken later het vast te gaan leggen op een grote grasheuvel in een parkgebied (Kapendonkse plas). De weersomstandigheden waren top voor deze shoot. Mooie bewolkte lucht en een flinke wind maakte dat het element 'lucht' zeker goed vast te leggen zou zijn.
Maar de meeste lof in deze shoot gaat toch echt uit naar Kim. Zonder haar fantastische sprongen zouden de platen zeker niet de dynamiek hebben die hier nu zo kenmerkend voor zijn.
De uitdaging voor mij als fotograaf lag vooral in het feit dat de lichtomstandigheden continue wisselden. Dan weer volop zon dan weer lichte tot zware bewolking. Veel moeten switchen tussen bestaand licht en invulflits. Maar het hele team is superblij met deze zeer geslaagde shoot.
Website Kim:
k-image.nl
Website Cynthia:
cynthialacle.com Photo's
Air-series
Air-series
Air-series
Air-series